Panevėžio lopšelis-darželis Rūta
deco

Priėmimas

1. Vaikai į lopšelį-darželį priimami Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nustatyta tvarka ir jos pakeitimu.
  2. Vaikai priimami vadovaujantis Panevėžio miesto savivaldybės administratoriaus 2018-02-02 įsakymu Nr.A-84(41E) patvirtintu Paanevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų registracijos ir eilių sudarymo tvarkos aprašu.
  3. Su tėvais (globėjais, rūpintojais) sudaroma rašytinė sutartis, pagal kurią lopšeliui-darželiui atstovauja direktorius, o vaikui-tėvai (globėjai, rūpintojai).
  4. Specialiųjų poreikių vaikas, turintis labai didelių ir didelių specialiųjų poreikių, visose amžiaus grupėse prilyginamas dviem tos grupės vaikams.

Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312  patvirtintas  Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokyklose nustatymo tvarkos aprašas ( pakeitimas 2015 m. lapkričio 26 d. Nr. 1-305)

Grupės pavadinimas

Pusryčių mokestis

Pietų mokestis

Vakarienės mokestis

2 kartų maitinimo išlaidos

3 kartų maitinimo išlaidos

Eur

Lopšelio grupė

Darželio grupė

Eimantas

- Pasižiūrėjau, kaip senelis išėjo per langą

Viltė

- Igne, žinok, kai aš užmiegu, mane miegas ima...

Rožė ir sausainiai 2

Rožytė (3,3m) paima cukruotą sausainį, rodo į cukrų ir sako:

- Kaip cukrus nesveika!

Tada nukrapšto cukrų, deda jį į burną ir klausia:

- O dabar sausainis sveikas?