Panevėžio lopšelis-darželis Rūta
deco

Priėmimas

1. Vaikai į lopšelį-darželį priimami Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.
  2. Vaikai priimami eilės tvarka, tėvams(globėjams, rūpintojams) pateikus prašymą ir sveikatos būklės pažymėjimą. Lopšelio-darželio specialiojo ugdymo komisija gali siųsti vaiką konsultuotis į Pedagoginę-psichologinę tarnybą.
  3. Priimant vaikus, pirmenybė teikiama neįgaliems vaikams, vaikams iš nepilnų šeimų, mokinių ir studentų, besimokančių dieniniuose skyriuose, socialiai remtinų šeimų vaikams ir šeimoms, kuriose yra trys ir daugiau vaikų arba vienas iš tėvų yra pirmos ar antros grupės invalidas.
  4. Su tėvais (globėjais, rūpintojais) sudaroma rašytinė sutartis, pagal kurią lopšeliui-darželiui atstovauja direktorius, o vaikui-tėvai (globėjai, rūpintojai).
  5. Vaikų grupės komplektuojamos kasmet iki rugsėjo 1 dienos. Esant laisvų vietų, grupės gali būti komplektuojamos visus metus.
  6. Specialiųjų poreikių vaikas, turintis labai didelių ir didelių specialiųjų poreikių, visose amžiaus grupėse prilyginamas dviem tos grupės vaikams.
  7. Vaikai iš kitų rajonų priimami vadovaujantis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. 1-304

Kitų savivaldybių vieno vaiko išlaikymas Panevėžio miesto ugdymo įstaigose nustatytas Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-311

Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2014 m. spalio 23 d. sprendimu Nr. 1-312  patvirtintas  Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokyklose nustatymo tvarkos aprašas ( pakeitimas 2015 m. lapkričio 26 d. Nr. 1-305)

Grupės pavadinimas

Pusryčių mokestis

Pietų mokestis

Vakarienės mokestis

2 kartų maitinimo išlaidos

3 kartų maitinimo išlaidos

Eur

Lopšelio grupė

Darželio grupė

Rožė ir sausainiai 2

Rožytė (3,3m) paima cukruotą sausainį, rodo į cukrų ir sako:

- Kaip cukrus nesveika!

Tada nukrapšto cukrų, deda jį į burną ir klausia:

- O dabar sausainis sveikas?

Rožė apie kiškius

Rož (3,10 m) klausia močiutės:

- Ar visi kiškiai turi ūsus?

- Žinoma, turi, - atsako močiutė.

- O kaip kiškienė mama, ji irgi su ūsais?

Viltė (4m.)

Viltė (4 m.) ruošiasi miegoti. Ant stalo padeda plaukų gumytę: Auklėtoja, aš pasidėsiu savo kasytes ant stalo.