Panevėžio lopšelis-darželis Rūta
deco

Gegužės mėnesio renginiai

Diena Renginys
02 d. „Žvirblikų" priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių išvyka  į Panevėžio bendruomenių rūmus. Edukacinė programa
03 d. „Žvirbliukų" priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių išvyka į Šiaulių šokolado fabriką, Katinų muziejų, Burbiškes
03 d. ,,Žvirbliukų“ ir „Pelėdžiukų" grupių ugdytinių idarbų parodėlė „Tulpės mamytei"
07 d. Jurginės. „Žvirbliukų" priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai sodina jurginus
15 d. „Boružėlių" grupės atvira veikla tėveliams ir pedagogams „Aš užaugau"
II sav. „Pelėdžiukų" grupės ugdytinių išvyka į sporto klubą
II sav. „Boružėlių" gruoės ugdytinių kūrybinių darbų paroda Panevėžio Smėlynės bibliotekoje „Pumpurėliai, pumpurai..."
II sav. „Žvirbliukų" priešmokyklinio ugdymo  grupės ugdytinių išvyka į Panevėžio  pašto Rožyno poskyrį
30 d. „Nykštukų" priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių atsisveikinimo su darželi šventė
IV sav. Naktis darželyje „Žvirbliukų" grupės ugdytiniams
30 d. Atsisveikinimo su darželiu šventė „Žvirbliukų" grupės ugdytiniams

Registracija į ikimokyklinio ugdymo mokyklas

Vadovaujantis Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 2 d. įsakymu Nr. A-84(4.1E) „Dėl Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų registracijos ir eilių sudarymo tvarkos aprašo patvirtinimo", tėveliai patys gali elektroniniu būdu pateikti prašymus, pažiūrėti vaiko eilę ikimokyklinėje įstaigoje. Tai galima padaryti prisijungus adresu.

Viltė

- Igne, žinok, kai aš užmiegu, mane miegas ima...

Dominykas

- Auklėtoja, aš namie turiu stalo tenisą! Bet tik stalo neturiu...