Panevėžio lopšelis-darželis Rūta
deco

Kovo mėnesio renginiai

01-30 Dalyvavimas socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu"
04 d. „Žvirbliukų" priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių išvyka į Kraštotyros muziejų. Edukacinė veikla „Užgavėnių kaukės"
05 d. „Blynų diena". Dalyvauja „Pelėdžiukų", „Nykštukų", „Drugelių", „Žvirbliukų" grupių ugdytiniai
07 d. „Boružėlių" grupės ugdytinių kūrybinių darbų paroda Smėlynės bibliotekoje „Išsiuvinėjau pavasarį"
07 d. „Nykštukų" priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių išvyka į Smėlynės biblioteką
12 d. Kovo 11-osios rytmetys. Svečiuose Rožyno progimnazijos pradinukai
13 d.  „Pelėdžiukų" grupės ugdytinių išvyka į Smėlynės biblioteką
 15 d.  Svečiuose muzikinė grupė iš Kauno „Ainiai". Programa „Kupriukas muzikantas
III sav.  „Boružėlių" grupės ugdytinių kūrybinių darbų paroda „Pumpurėliai, pumpurai"
21 d. Miego diena „Pelėdžiukų" grupėje
20 d. Dalyvavimas Žemės dienos šventėje bendruomenių rūmuose
26-29 d.

Teatro savaitė „Rūtos šakelė 2019"

• „Snieguolė ir septyni nykštukai" („Nykštukų" grupė)
  • „Metų laikai" („Pelėdžiukų" ir „Drugelių" grupės)
  • „Varna ir sūris"(„Kiškučių" grupė)
  • „Danielius ir agurkai" („Žvirbliukų" grupė)
  • „Pagrandukas" („Rūtelių" grupė)
  • „Boružės namai" („Boružėlių" grupė
IV sav. Rožyno progimnazijos mokinių pamoka su SMART lenta priešmokyklinukams „Mokydami kitus-mokomės patys"

Registracija į ikimokyklinio ugdymo mokyklas

Vadovaujantis Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. vasario 2 d. įsakymu Nr. A-84(4.1E) „Dėl Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų registracijos ir eilių sudarymo tvarkos aprašo patvirtinimo", tėveliai patys gali elektroniniu būdu pateikti prašymus, pažiūrėti vaiko eilę ikimokyklinėje įstaigoje. Tai galima padaryti prisijungus adresu.

Erlandas (4 m.)

Mano kaimas yra ten, kur obuolių daug.

Viltė

- Igne, žinok, kai aš užmiegu, mane miegas ima...

Auklėtoja ir Viltė

Auklėtoja:

Vilte, valgyk. Žiūrėk – tavo lėkštė pilna...

Viltė:

Čia ne mano lėkštė, čia darželio.